ˆ

Ogłoszenia

Pobierz dane XMLDrukuj informację

Szczegóły informacji

Konkurs na koordynatora sportu szkolnego w Gminie Sława

Informacja ogłoszona dnia 2013-11-29 14:58:51 przez Remigiusz Bachorski

Akapit nr 1 - brak tytułu

Charakter zatrudnienia:
Umowa cywilno-prawna
Czas trwania umowy:
2 stycznia 2014 – 30 czerwca 2015
Wynagrodzenie:
2 500,00 zł brutto na kwartał
Wymagania niezbędne:
  1. wykształcenie wyższe - wychowanie fizyczne z przygotowaniem pedagogicznym;
  2. nieposzlakowana opinia, potwierdzona rekomendacją;
  3. pełna zdolność do czynności prawnych oraz do korzystania z pełni  praw publicznych.
Wymagania dodatkowe:
  1. obsługa komputera w zakresie edytora tekstów oraz arkusza kalkulacyjnego;
  2. umiejętność organizowania imprez sportowych dla dzieci i młodzieży szkolnej;
  3. znajomość Ustawy z dnia 7 września 1991r. o systemie oświaty (Dz.U.2004.256.2572 j.t.) oraz Ustawy z 25 czerwca 2010 r. o sporcie (Dz.U.2010.127.857 z późn. zm.);
  4. samodzielność w podejmowaniu decyzji.
Zakres obowiązków:
  1. Zadania główne:
koordynowanie prac związanych ze sportem dzieci i młodzieży szkolnej na terenie Gminy Sława.
  1. Zadania pomocnicze:
  1. opracowywanie kalendarza imprez sportowych na terenie gminy i jego realizacja;
  2. ścisła współpraca z Referatem Rozwoju Lokalnego i Promocji Gminy;
  3. współpraca z Lubuską Federacją Sportu w zakresie realizacji zadań współfinansowanych przez Ministra Sportu i Turystyki;
  4. współpraca z władzami oświatowymi oraz z organizacjami pozarządowymi działającymi w zakresie kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży;
  5. organizowanie narad dla nauczycieli wychowania fizycznego i opiekunom w klubach sportowych działających na terenie szkoły w zakresie realizacji kalendarza imprez sportowych;
  6. pozyskiwanie środków finansowych na realizację zadań wynikających z kalendarza imprez sportowych;
  7. monitorowanie poziomu wydatków finansowych;
  8. prowadzenie współzawodnictwa szkół w zakresie masowej kultury fizycznej;
  9. popularyzowanie wszelkich form na rzecz zdrowia i sprawności dzieci i młodzieży;
  10. współdziałanie z mediami;
  11. organizowanie imprez rejonowych i wojewódzkich zgodnie z kalendarzem imprez sportowych;
  12. udział w naradach i szkoleniach organizowanych przez Lubuskiego Kuratora Oświaty i Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy;
  13. udział w naradach z dyrektorami szkół, informujących o sporcie szkolnym na terenie gminy;
  14. organizacja zakupu nagród na imprezy sportowe.
Wymagane dokumenty:
  1. CV z dokładnym opisem przebiegu pracy zawodowej;
  2. Kserokopie rekomendacji;
  3. Kserokopie dokumentów potwierdzających doświadczenie zawodowe;
  4. Kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie;
  5. Oświadczenie kandydata o braku skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe, a w przypadku wyboru jego oferty zobowiązuje się przedłożyć zaświadczenie o niekaralności;
  6. Koncepcja realizacji zadań z zakresu sportu szkolnego w Gminie Sława;
  7. Inne dokumenty o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach;
  8. Oświadczenie o treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych.
(Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.)

Wszystkie dokumenty aplikacyjne należy składać w:
Urzędzie Miejskim w Sławie
ul. Henryka Pobożnego 10
67-410 Sława
do 6 grudnia 2013r. do godz. 15.30.
Dla dokumentów przesłanych pocztą decyduje data stempla pocztowego.
Do konkursu zaproszone zostaną osoby, które spełnią wymogi formalne.

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający informację:
Gmina Sława
Osoba, która wytworzyła informację:
Osoba, która wytworzyla informację:
Małgorzata Sobczak
Data wytworzenia informacji:
2013-11-29
Osoba, która odpowiada za treść:
Data wprowadzenia do BIP
2013-11-29 14:58:23
Wprowadził informację do BIP:
Data udostępnienia informacji:
2013-11-29 14:58:51
Osoba, która zmieniła informację:
Data ostatniej zmiany:
Artykuł był wyświetlony:
2944 raz(y)
Zobacz pełną listę zmian czytanej informacji »